Uslovi:

  • minimum IV stepen stručne spreme
  • radno iskustvo: Poželjno

Opis posla:

  • Prodaja od vrata do vrata
  • Prezentacija i prodaja telekomunikacionih usluga novim i postojećim korisnicima
  • Detaljno informisanje korisnika o cenama i uslugama

Posebni uslovi:

  • Rad na terenu
  • Visok nivo komunikacije sa svim učesnicima na projektu

Ono što mi nudimo:

  • Mogućnost dobre zarade koja zavisi od ostvarenog učinka
  • Mogućnost napredovanja
  • Tokom selekcijskog postupka, potrudićemo se da Vam pružimo sve relevantne informacije o potencijalnom budućem poslu i timu u kome biste radili, kako biste od početka znali šta nudimo i gde biste se zaposlili
  • Naravno, trudićemo se da Vam na poslu bude prijatno i da uživate u našoj radnoj atmosferi.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo uspešnog tima, sa mogućnošću napredovanja i usavršavanja, pošaljite svoju prijavu na e-mail adresu:

office@teamenergo.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent direktne prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola