Opis posla:

  • Samostalno izvodi zavarivanje na radnom komadu i zavarivanje podsklopova i sklopova po radnom nalogu
  • Obavlja poslove zavarivanja, odnosno vrši zavarivanje limova, nosača, čelične konstrukcije, specifičnih složenih elemenata metalne konstrukcije i sudova pod pritiskom po tehničko - tehnološkoj dokumentaciji

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema III stepena (smer: zavarivač, bravar)
  • Potrebno prethodno radno iskustvo minimum 1 godina na poslovima u struci
  • Sposobnost rada na visini (prednost)
  • Poželjno posedovanje sertifikata (licence) atesta za zavarivanje (ne mora da bude važećeg datuma)
  • Tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu, te spremnost na stalno usavršavanje

Nudimo:

  • Sigurna i stimulativna primanja
  • Topli obrok
  • 13. platu
  • Regres
  • Putni trošak
  • Sportske aktivnosti za zaposlene
  • Edukacije, kurseve i usavršavanja

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Zavarivač   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola