Opis poslova:

  • Učestvuje u izradi planova u grupi tehnologija
  • Izrađuje tehničko – tehnološku dokumentaciju za proces proizvodnje
  • Izrađuje predloge za izradu ponude
  • Priprema elemente za nalog za nabavku
  • Izrađuje i lansira dokumentaciju
  • Obrađuje specifikacije, radi tehnološku obradu, vrši elektronsku obradu dokumentacije

Uslovi:

  • Školska sprema: VI, VII stepen školske spreme mašinske struke
  • Radno iskustvo: sa ili bez radnog iskustva
  • Posebni uslovi: poznavanje rada na računaru, prednost je poznavanje rada u SAP programu
  • Poznavanje jednog stranog jezika

Nudimo:

  • Sigurna i stimulativna primanja
  • Topli obrok
  • 13. platu
  • Sportske aktivnosti za zaposlene
  • Edukacije, kurseve i usavršavanja
  • Obezbeđen smeštaj za kandidate koji nisu iz Subotice

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Tehnolog tehničke pripreme   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet