Opis poslova:

  • Samostalno vrši mašinsku obradu na glodalici
  • Radi na CNC i NC glodalicama sa numeričkim upravljanjem prema instaliranim programima na mašini koristeći potrebnu tehničko tehnološku dokumentaciju
  • Priprema materijal za rad;
  • Priprema alat i modele koji se nalaze na radnom mestu;
  • Stara se o ispravnosti i vrši sitne popravke alata;
  • Podešava i priprema mašinu za rad i učestvuje u proveri dopremljene sirovine
  • Obavlja poslove sa visokim nivoom odgovornosti i samostalnosti

Uslovi za obavljanje poslova:

  • nivo kvalifikacije: III stepen školske spreme odgovarajuće struke - glodač, strugar, bravarsko mašinske,
  • radno iskustvo: minimum 1 godine na poslovima u struci,
  • tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu

Nudimo:

  • Sigurnu i stimulativnu zaradu
  • 13. plata
  • Regres
  • Topli obrok
  • Putni trošak
  • Smešaj

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu i biografiju pošaljete elektronskim putem ili na broj telefona.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Operater na CNC glodalici   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola