OPIS POSLOVA:

  • Vrši utvrđivanje statusa kvaliteta proizvoda po tehnološkim fazama njihove izrade – popravke na osnovu ispunjenosti zahteva na kvalitet koji je propisan standardima, uputstvima i overenom tehničkom dokumentacijom fabrike uz primenu planskih metoda kontrole (upoređivanjem, vizuelnim pregledom, merenjem sa etaloniranim merilima i drugim metodama)
  • Vrši nadzor nad poštovanjem sprovođenja propisanog tehnološkog postupka kod izrade - opravke proizvoda ili njegovih sastavnih delova, podsklopova ili sklopova
  • Vrši overu ostvarenog statusa kvaliteta proizvoda utvrđenog sprovedenom kontrolom kao i dokumentovanje istog u planski propisane obrasce
  • Vrši izradu, objedinjavanje i dokumentovanje planski propisane kontrolne dokumentacije koja je nastala kroz proces fazne kontrole proizvoda – proizvodnje

USLOVI:

  • III, IV, V stepen školske spreme - mašinske struke
  • Može sa ili bez radnog iskustva
  • Strani jezik nije neophodan
  • Rad na računaru osnovni nivo minimum
  • Prednost: posedovanje važećeg sertifikata prema EN ISO 9712 za neku od metoda ispitivanja bez razaranja (NDT): VT - vizuelna kontrola, MT - magnetna kontrola, UT - metoda ispitivanje ultrazvukom

ŠTA NUDIMO NAŠIM ZAPOSLENIMA?

  • Mogućnost stalnog školovanja-usavršavanja
  • 13-u platu za savestan i odgovoran rad na godišnjem nivo
  • Stimulacija na mesečnom nivou za uspešnu realizaciju mesečnog plana proizvodnje
  • Sportske aktivnosti

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu i biografiju pošaljete elektronskim putem ili poštom na dole navedenu adresu. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Međufazni kontrolor   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola