Opis poslova:

  • Samostalno izvodi farbarske radove na izradi teretnih vagona po radnom nalogu uz obavezu poštovanja propisa bezbednosti i zdravlja na radu, priprema sredstava AKZ
  • Nanošenje signalnih sredstava AKZ rad na visini na zaštićenoj platformi, dubini
  • Samostalno radi sa mehanizovanim, pneumatskim i električnim i/ ili ručnim alatom
  • Čisti i održava čistoću alata, mašine, radnog mesta/ prostora odgovoran je za blagovremeno i kvalitetno izvršavanje, dobijenog i poverenog zadatka, sprovodi ekonomičan postupak rada.

Uslovi:

  • Školska sprema: II – III stepena školske spreme odgovarajuće struke (metalsko farbarske, autolakirer)
  • Radno iskustvo: minimum 1 godina na poslovima u struci
  • Sposobnost rada na visini (prednost)
  • Tačnost, aktivna angažovanost, posvećenost poslu, urednost i spremnost za timski rad.

Nudimo:

  • Sigurna i stimulativna primanja
  • Topli obrok
  • 13. platu
  • Regres
  • Edukacije, kurseve i usavršavanja.

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu i biografiju pošaljete elektronskim putem ili poštom na dole navedenu adresu. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

TATRAVAGONKA BRATSTVO DOO

Bikovački put 2, 24000 Subotica

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Farbar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola