Opis posla:

  • izvodi sve električarske radove na elektroinstalacijama, mašinama i ostaloj opremi sa pogonom i upravljanjem na električnu energiju
  • radi na planskom i interventnom održavanju transformatorskih stanica
  • kontroliše sve parametre rada transformatorskih stanica obavlja dnevne, nedeljne i mesečne preglede transformatorskih stanica o čemu vodi evidenciju i u slučaju primećenih nedostataka pristupa njihovom otklanjanju
  • proverava ispravnost osigurača, sklopki i svih elemenata zaštite transformatora i u slučaju neispravnosti preduzima odgovarajuće mere za sanaciju istih
  • vrši uključenje i isključenje transformatorskih stanica prema potrebama i zahtevima
  • u slučaju havarije pronalazi uzrok kvara i samostalno pristupa otklanjanju istog
  • radi na planskom i interventnom održavanju kranova, dizalica, mašina, transportnih sredstava, uređaja za zavarivanje i ostale opreme i uređaja sa pogonom na električnu energiju
  • tokom eksploatacije kranova, dizalica, mašina, transportnih sredstava, uređaja za zavarivanje i ostale opreme vrši sve popravke-zamene dotrajalih ili oštećenih elemenata elektroopreme
  • u slučaju havarije i kvara samostalno pronalazi uzrok kvara i pristupa njegovom otklanjanju uz pomoć elektrošema, tehničke dokumentacije mašina i odgovarajućih instrumenata i alata
  • izrađuje ormane sa elektroopremom za kranove, dizalice, mašine i uređaje, vrši montažu ormana i kompletne elektroopreme i stavlja ih u funkciju

Uslovi:

  • školska sprema: III – IV stepen školske spreme odgovarajuće struke (elektro)
  • poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • posebni uslovi: potrebno zadovoljenje zdravstvene sposobnosti

Nudimo:

  • sigurna i stimulativna primanja
  • topli obrok
  • 13. platu
  • sportske aktivnosti za zaposlene
  • edukacije, kurseve i usavršavanja

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Električar   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola