Za rad u Srbiji i inostranstvu

Opis posla:

  • Odgovorno upravljenje projektima u svim fazama
  • Izvođenje čeličnih konstrukcija u građevinarstvu
  • Organizacija i praćenje radova na gradilištu
  • Analiza i izrada projektne dokumentacije
  • Izrada tehničke dokumentacije
  • Svakodnevno vođenje potrebne gradilišne dokumentacije
  • Svakodnevno kontrolisanje izvedenih radova
  • Obezbeđivanje bezbednosti i sigurnosti objekta, radnika i trećih lica na gradilištu i oko njega
  • Kancelarijsko i terensko angažovanje
  • IIzrada radioničke razrade (rad u ACAD-u i MICROSOFT OFFICE programima)
  • Praćenje prefabrikacije

Uslovi:

  • Diplomirani mašinski inženjeri (poželjno smer Proizvodno mašinstvo/Mašinske konstrukcije i mehanizacija) sa minimum VII stepenom stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima rukovodioca radova na izradi i montaži čeličnih konstrukcija
  • Poželjno radno iskustvo u projektovanju čeličnih konstrukcija
  • Poznavanje mehanike, materijala i mašinskih elemenata
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na timski rad i angažovanje u zemlji i inostranstvu
  • Spremnost na promenu mesta radnog angažovanja
  • Sposobnost za rad na visini
  • Poželjno je posedovanje licence 430
  • U obzir mogu doći i kandidati koji nemaju radnog iskustva a koji su motivisani i zainteresovani za sticanje novih znanja/veština i koji smatraju da svojim zalaganjem mogu dati doprinos uspešnom obavljanju posla.

Profil kandidata:

  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Sposobnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima
  • Visok nivo motivacije i angažovanosti
  • Posvećenost i odgovoran pristup poslu
  • Sposobnost za samostalan i za timski rad

Nudimo:

  • Zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću napredovanja
  • Mogućnost rada u Srbiji i/ili inostranstvu u timu sa odličnim međuljudskim odnosima
  • Dobra i redovna primanja
  • Tehnički i tehnološki opremljeno radno mesto
  • Dinamično radno okruženje

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Mašinski inženjeri   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet