Mesto rada: Višnjica

Opis posla:

  • Točilac
    • Vrši prodaju naftnih derivata i ostale robe iz asortimana benzinske stanice
    • Brine o potrebama kupaca
    • Vodi računa da roba bude uskladištena i izložena u skladu sa opštim principima, propisima i preporukama
    • Održava red i čistoću na benzinskoj stanici

  • Kasir
    • Vrši naplatu na kasi robe iz asortimana benziske stanice
    • Priprema gastro proizvoda (hot dog)
    • Održava red i čistoću u objektu benzinske stanice

Potrebni uslovi:

  • Otvorenost, komunikativnost i spremnost na saradnju
  • Sposobnost rada u smenama
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije neophodno)
  • Isplata kompletnog ličnog dohotka isključivo na tekući račun

Mi nudimo:

  • Pozitivno radno okruženje
  • Mogućnost primanja u stalni radni odnos
  • Dobre uslove rada

MOL benzinska stanica

Višnjička 51, Beograd

Kontakt

065/99 22 310

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kasir / točilac na MOL benziskoj stanici (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola