Nudimo Vam:

  • Mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Redovnu zaradu
  • Dinamičnu, kvalitetnu i kreativnu radnu atmosferu
  • Mogućnost stručnog ali i ličnog usavršavanja i napretka
  • Praćenje svetskih trendova u grafičkoj branši i u pristupu organizaciji rada

Opis posla i zahtevi radnog mesta:

  • Prati i analizira tržište u cilju pronalaženja najpovoljnijih dobavljača
  • Vrši ocenu odabranih dobavljača i ažurira bazu istih
  • Vodi pregovore o uslovima nabavke uzimajući u obzir cenu, kvalitet, rok isporuke i uslove plaćanja
  • Sagledava najpovoljnije uslove kupovine robe i/ ili usluga
  • Kreira plan nabavke (nedeljni, mesečni, kvartalni) na osnovu predviđenih i ugovorenih poslova
  • Koordinira celokupnim procesom nabavke i nabavlja robu po definisanim standardima na osnovu zahteva drugih sektora i službi u zavisnosti od planiranih i ugovorenih poslova
  • Vodi evidenciju o porudžbinama, prati rokove isporuke robe i planira smanjenje troškova
  • Vodi računa o isporučenoj robi (kvalitet, kvantitet)
  • Upućuje reklamacije i sačinjava zapisnike o nepravilnostima
  • Učestvuje u kreiranju i realizaciji ugovora i zahteva za nabavku
  • Prati stanje zaliha, planira nabavku i dopunu lagera
  • Koordinira sa službom finansija i računovdstva radi redovnog izmirenja obaveza za kupljenu robu i/ ili usluge
  • Obavlja i sve druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Potrebni uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema ekonomskog ili grafičkog smera
  • Konverzacijski nivo engleskog jezika
  • Obavezno odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, Windows operativni system, Internet pretraživači, Outlook)
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Veština dobre komunikacije
  • Razvijene pregovaračke sposobnosti
  • Spremnost na timski rad i na usavršavanje

Radno iskustvo:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno.

Ostali uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Da niste krivično kažnjavani i da niste pod istragom

Dostaviti na konkurs:

  • Biografiju (CV)
  • Propratno pismo (po želji)

Primamo kvalitetan stručni kadar i na svim ostalim pozicijama u firmi, sa minimalnim radnim iskustvom od  dve godine u grafičkoj struci

Zainteresovani kandidati mogu poslati CV na e-mail:

prijava.stojkov@gmail.com

ili pozvati telefonom na

021/46-86-46

od 10h do 15h radnim danima.

Prijave moguće poslati do 15. 05. 2021.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Primamo kvalitetan stručni kadar i na svim ostalim pozicijama u firmi, sa minimalnim radnim iskustvom od 2 godina u grafičkoj struci.

Gradovi
Novi Sad
Veternik

Pozicije posla

Referent nabavke   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola