Opis posla:

  • Profesionalni odnos sa kupcima
  • Operativni i administrativni zadaci vezani za primanje zahteva od strane kupaca i slanje ponuda
  • Servisiranje klijenata na najprofesionalniji način sa ciljem da se u svim odnosima sa klijentima zadovolje njihove potrebe i ostvare poslovna korist i dobit
  • Izrada ponuda – cena
  • Operativni i administrativni zadaci vezani za izradu kalkulacija kao i za otvaranje i izradu tehnoloških naloga
  • Akcenat je na tačnom, brzom i preciznom proračunu cena grafičkih proizvoda i usluga na osnovu dobijenih parametara

Nudimo Vam:

  • Mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Redovnu zaradu
  • Dinamičnu, kvalitetnu i kreativnu radnu atmosferu
  • Mogućnost stručnog ali i ličnog usavršavanja i napretka
  • Uvođenje u posao uz mentorstvo neposrednog rukovodioca i iskusnog kadra

Potrebni uslovi:

  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Ukoliko želite da započnete karijeru u dinamičnom i ambicioznom okruženju, koje omogućava kontinuirano usavršavanje, pošaljite nam Vašu biografiju do 30.06.2022. na e-mail:

prijava.stojkov@gmail.com

ili pozovite telefonom na

021/46-86-46

od 10h do 15h radnim danima.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu zadovoljavali uslove konkursa.

Primamo kvalitetan stručni kadar i na svim ostalim pozicijama u firmi, sa minimalnim radnim iskustvom od jedne godina u grafičkoj struci.

Gradovi
Novi Sad
Veternik

Radnik u sektoru komercijale - kalkulant u grafičkoj struci (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
  • Izdavaštvo i grafičarstvo
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola