Mjesto rada: REPUBLIKA HRVATSKA I SUSJEDNE ZEMLJE

Broj traženih radnika: 2

Radno mjesto:

  • Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi
  • Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
  • Uvjeti na radnom mjestu: Terenski rad

Zašto postati dio našeg tima?

  • Posao u dinamičnom okruženju
  • Redovno plaćanje i mogućnost stalnog zaposlenja
  • Stimulativna primanja sukladno iskustvu
  • Pozitivna radna atmosfera
  • Pomoć u izradi dokumentacije i dozovole za rad i boravak u Hrvatskoj

Od kandidata očekujemo:

  • Vozačku dozvolu C+E kategorije
  • KOD 95
  • Odgovornost za vozilo i robu
  • Ozbiljnost u radu

Bilo bi poželjno da vozač (ali nije uvijet):

  • Ima iskustva u vožnji vozila E kategorije (po Europi)
  • Ima iskustva u vožnji prikoličara
  • Poznaje bar jedan strani jezik ( ngleski / Njemački)

Opis radnog mjesta:

  • Vožnja motornog vozila
  • Poslovi prilikom utovara, istovara robe
  • Preuzimanje, popunjavanje,i obrada dokumentacije koja prati robu
  • Izvještavanje o prijevozu

Na oglas se mogu javiti osobe s područja cijele Europe.

Pošaljte nam vaš životopis na mail:

transport.stipe@gmail.com

Kontaktirajte nas:

Telefon: 00385915253019 (VIBER / WHATS UP)

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Vozač motornog vozila E kategorije u unutarnjem i međunarodnom prevozu   2

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola