Mjesto rada: REPUBLIKA HRVATSKA I SUSJEDNE ZEMLJE

Broj traženih radnika: 2

Radno mjesto:

  • Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi
  • Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
  • Smještaj: Zajednički smještaj
  • Uvjeti na radnom mjestu: Terenski rad

Posloprimac

  • Razina obrazovanja:
    • Srednja škola 3 godine
    • Srednja škola 4 godine
  • Vozački ispit:
    • Kategorija C
    • Kategorija E

Ostale informacije:

  • Mjesto rada: Republika Hrvatska i susjedne zemlje
  • Opis poslova: vožnja motornog vozila, utovar, istovar robe
  • SSS, vozač motornog vozila "C i E" kategorije, KOD 95
  • Strani jezici: engleski, njemački (poznavanje)
  • Prednost - vozači koji imaju iskustva sa vožnjom prikoličara
  • Predviđena netto plaća : 400€- 500€ (ovisno o dogovoru) + dnevnice

Na oglas se mogu javiti osobe s područja cijele Europe.

Potrebno dostaviti žitvotopis i dvije slike na mail.

Poslodavac

Poslodavac: STIPE, obrt za cestovni prijevoz, vl. Tanja MIlatić, Svirče, Svirče 95

Kontakt:

mobitel: 0038591 5253019 (VIBER, WHATS UP)

E-mailom:

stipe.trgovacki.obrt@st.t-com.hr

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozač motornog vozila C / E kategorije   2

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola