Opis posla:

  • Odgušenje kanalizacija, vertikala, cevi, umivaonika, sudopere, slivnika
  • Ugradnja sanitarija
  • Montaža i zamena bojlera, vodokotlića, lavaboa, sifona, sudopere
  • Servis bojlera
  • Ostali vodoinstalaterski radovi

Uslovi:

  • Vredan i pouzdan
  • Iskustvo u obavljanju gore navedenih poslova

Nudimo:

  • Perspektivan posao sa mogućnošću napredovanja
  • Rad u najuspešnijem lancu pekara u Srbiji
  • Rad u kompaniji sa preko 1000 radnika, koja ceni dobre radnike i plaća kvalitetan rad
  • Stalni radni odnos
  • Pored osnovne zarade isplaćujemo dodatno i naknadu za prevoz, topli obrok i regres

Profil kandidata:

  • Izražena preciznost i organizovanost

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu radnu poziciju i ispunjavate uslove, molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju elektronskim putem.

Možete da nas kontaktirate u terminu od 08-16 sati svakog radnog dana na telefon:

060 6080 953

ili u istom terminu doći lično na razgovor na adresu Višnjička 61A Beograd - Karaburma.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vodoinstalater   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme