Opis posla:

  • Svakodnevna podrška i komunikacija sa prodajnim timom tokom njihovog rada
  • Pomoć i koordinacija sa prodajnim timom koji je na terenu
  • Svakodnevna komunikacija sa korisnicima – priprema, raspored i organizovanje instalacija i obilazaka
  • Odgovaranje na pitanja, sugestije i reklamacije korisnika
  • Praćenje, unos ugovora i korigovanje podataka u okviru softverske platforme
  • Priprema podataka za različite vrste izveštaja, kao i samostalna priprema različitih vrsta izveštaja

Uslovi:

  • Minimum 6 meseci na istim ili sličnim poslovima ili ekvivalentna kombinacija obrazovanja i iskustva
  • Srednja stručna sprema
  • Napredno poznavanje Ms Office paket
  • Napredni nivo rada na Internetu
  • Srednji nivo poznavanja engleskog jezika

Dodatne veštine:

  • Analitičnost, preciznost i organizovanost
  • Sistematičnost, pedantnost i preglednost u radu
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada
  • Pouzdanost i odgovornost

Šta nudimo:

  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Sportske aktivnosti
  • Slobodan dan za roditelje đaka prvaka
  • Bonuse za venčanje i rođenje deteta
  • Razne tim bilding aktivnosti
  • Mogućnost uzimanja privatnog zdravstvenog osiguranja za tebe i članove tvoje porodice

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Administrator podrške rezidencijalne prodaje   1

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola