Beograd

Broj izvršilaca više od 10

Stručna sprema

  • VSS, VŠS, SSS, VKV

Opis posla

  • Kompanija Riviera raspisuje konkurs za posao Agenta nekretnina. Naša specijalnost su stanovi, kuće, poslovni prostori i lokali u Beogradu za prodaju i iznajmljivanje.
  • Tražimo isključivo ozbiljne osobe, sa ili bez iskustva u nekretninama. Ukoliko imate volju i želju da radite mi ćemo Vas naučiti kroz specijalnu jednomesečnu obuku, (a ako bude potrebe i naš tim oceni i duže)podržanu našim iskusnim menadžerima, pravnom službom i licenciranim agentima na terenu. Konkretnije o obuci i uslovima obuke u intervju-u. Važno je da Vam nudimo mogućnost zarade već nakon 3 dana obuke. Potrebno je da budete timski igrač i da ste vredni, pošteni, odgovorni, komunikativni. Radno vreme je fleksibilno.
  • Kontaktirajte nas ovde ovim putem, telefonom ili imejlom

Znanje i veštine

  • Potrebno je da budete timski igrač i da ste vredni, pošteni, odgovorni, komunikativni.
  • Talenat za pregovaranje, strpljenje.
  • Lojalnost kompaniji i odgovornost.
  • Osnovno znanje rada na računaru, pretraga na google, word, excel.
  • Nepoželjna je sujeta u ovom poslu.

Radno iskustvo

  • Svakako je potrebno neko radno iskustvo,

Nudimo

  • Nudimo specijalnu visoko stručnu obuku, podržanu našim menadžmentom, pravnom službom i licenciranim agentima na terenu, daljna stručna usavršavanja i literaturu, Konstantana podrška i rad sa agentima i ubuduće definitivno daju rezultata za zaradu do nekoliko prosečnih srpskih plata.

Obuka traje mesec dana, a ako je potrebno i do 6 meseci, a već nakon 3 dana obuke nudimo mogućnost zarade.

Riviera Holos doo

E- MAIL: office@nekretnineriviera.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent nekretnina   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme