Opis poslova i odgovornosti

  • Organizuje i koordinira izvršenje poslova
  • Usklađuje poslovno-proizvodne procese i izvršenje prema dinamičkim planovima i proizvodnim kapacitetima
  • Donosi mere za poboljšanje organizacije rada i unapređenje proizvodnje
  • Organizuje pravilnu cirkulaciju komunikacije i dokumentacije
  • Utvrđuje razvojne, proizvodne, operativne i druge planove i stara se o njihovoj realizaciji
  • Podnosi izveštaje o poslovanju
  • Izvršava odluke, zaključke, naredbe i preporuke vlasnika
  • Vođenje finansiskih poslova i u vezi import/export

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo na istoj poziciji / ili u struci
  • Engleski jezik poželjno ali nije neophodno
  • MS Office
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Atraktivnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja u struci
  • Razvoj liderstva
  • Rad na projektima za domaće i internacionalno tržište

Kandidati koji budu ušli u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Kandidati koji prijave CV ili biografiju prosleđuju putem elektronske pošte, saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

info@problasting.rs

Gradovi
Aleksinac

Pozicije posla

Generalni direktor (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet