Opis posla:

  • Priprema i izrada tehničke dokumentacije
  • Praćenje i organizacija proizvodnje

Uslovi rada:

  • Visoka stručna sprema, dipl.Ing. mašinstva, dipl.ing energetike
  • Rad u programu SolidWorks, WSCAD
  • Pouzdanost u radu, preciznost i analitičnost
  • Spremnost za timski rad i komunikativnost
  • Rad na računaru
  • Znanje engleskog jezika

Nudi se:

  • Radni odnos na određeno, uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa nakon probnog rada u periodu od 3 meseci.
  • Fiksno radno vreme i zarada u dogovoru sa poslodavcem
  • Mogućnost napredovanja i daljeg usavršavanja

Kandidati koji prijave CV ili biografiju prosleđuju putem elektronske pošte , saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

info@problasting.rs

Primaće se isključivo prijave koje ispunjavaju uslove rada i kandidati će biti prosleđeni poslodavcu na direktan razgovor.

Gradovi
Aleksinac

Pozicije posla

Elektroinženjer   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet