Sektor:

  • Estetika i lepota
  • Prodaja i savetovanje
  • Komercijala

Područje:

  • Traženje kandidata na teritoriji cele Srbije (Centralna, Istočna, Zapadna, Južna...)

Opis poslova:

  • Informisanje kupaca o pravilnim higijenskim navikama i nezi kože
  • Predstavljanje proizvoda kupcima i poslovnim partnerima
  • Obavljanje promotivnih aktivnosti
  • Širenje tržišta

Uslovi:

  • Komunikativnost i urednost
  • Organizacijske i veštine predstavljanja
  • Poznavanje osnova kompjutera
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije i sopstveni prevoz
  • Poželjno iskustvo u prodaji
  • Nisu potrebna radna iskustva u navedenom sektoru
  • Nije potrebno obrazovanje na području medicine i farmacije

Nudimo:

  • Ugovor o zaposlenju ili mogućnost spoljnog saradnika
  • Garantovan mesečni bruto prihod i stimulacija od prodaje
  • Besplatna edukacija
  • Mogućnost napredovanja

Mi smo firma koja radi na teritoriji Evrope od 1991, a u Srbiji smo prisutni od 2003. Naša saradnja je bazirana isključivo na farmaceutskom, odnosno apotekarskom području. U saradnji sa apotekama nudimo stručne preventivne usluge, koje izvodimo uz pomoć najsavremenije opreme. Firma nudi zanimljive mogućnosti napredovanja.

Informacije o proizvodima:

www.vitalplusactive.com

www.rapidbronz.com

Gradovi
Svi gradovi

Pozicije posla

Komercijalni saradnik u apotekama (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola