Uslovi:

  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Izražene komunikacione i organizacione sposobnosti
  • Veština pregovaranja i profesionalan odnos prema kupcima
  • Sposobnost za timski rad, odgovornost, marljivost, lojalnost, sprenmost za rad u dinamičkom okruženju, psihička stabilnost.
  • Plata po dogovoru
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Opis posla:

  • Redovan obilazak klijenata i unapređivanje saradnje
  • Akviziranje novih klijenata
  • Prikupljanje i analiziranje podataka sa tržišta i davanje predloga za unapređenje prodaje
  • Obezbeđivanje uspešne prodaje, distribucije i dostupnost proizvoda na određenoj teritorij
  • Izveštavanje o tokovima prodaje / izrada izveštaja o realizaciji plana prodaje
  • Praćenje realizacije prodaje po zadatim planovima i kontrola naplate potraživanja

Nudimo Vam:

  • Mogućnost da izrazite vašu kreativnost i sposobnost
  • Profesionalni razvoj karijere
  • Fiksni deo + bonus za uspešne rezultate
  • Povećanje plata u zavisnosti od učinka

Ako Vam treba posao Komercijaliste, i želite stabilan posao, pošaljite nam biografiju elektronskim putem na e-mail: pezos@pezos.co.rs tako da ime fajla bude Vaše ime i prezime i pozicija na koju konkurišete.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Komercijalista u veletrgovini   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 25 dana