Mesto rada:

Ljubljana, Slovenija

Opis poslova:

  • Zidanje, slaganje opeka, kamenih blokova ili blokova od nekog drugog materijala.
  • Obrađivanje drveta, izrađivanje skela i razne građevne konstrukcije.
  • Priprema armature za ugradnju u građevinski objekat.
  • Poželjno znanje čitanja projektne dokumentacije.

Nudi se:

  • Zarada 6e po satu. (sa smeštajem)
  • Radno vreme: 8h sa mogućnošću prekovremenog rada.
  • Jedan slobodan dan nedeljno.
  • Ugovor o radu na neodređeno sa tendencijom stalnog zaposlenja.
  • Obezbeđen jedan obrok u toku radnog vremena.
  • Mogućnost napredovanja i bezbednost na radu.
  • Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
  • EU pasoš ili slovenačka radna dozvola.

Iskustvo:

  • Minimum 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Obrazovanje:

  • SSS

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i i spunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti putem elektronske pošte na email adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Zidar/tesar/armirač   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola