Potreban broj izvršilaca: 2

Mesto rada: Hrvatska (Delnice), Slovenija (Celje)

Opis posla:

  • Radi se na objektima (adaptacija i održavanje lokala u tržnim centrima) u Hrvatskoj i Sloveniji
  • Zidanje pojedinačnih elemenata građevine
  • Postavljanje temelja, zidova, stubova
  • Slaganje cigli i betonskih blokova
  • Održavanje čistoće radnog mesta i radnog okruženja
  • Poštovanje propisa o kvalitetu i pridržavanje mera o bezbednosti i zdravlјu na radu

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Srednji stepen stručne spreme, potrebna je diploma ili završen kurs za električara
  • Obavezno radno iskustvo kao električar – minimum 3 godine
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Prednost znanje drugih zanata (moleraj, gips, vodovod, keramika, tesarija, klimatizacija)

Poslodavac o svom trošku obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme (godinu dana), sa tendencojom stalnog zaposlenja posle probnog plaćenog rada i prijava na PIO fond
  • Puno radno vreme
  • Stimulativna početna zarada od 6 evra neto po satu, sa tendencojom povećanja zavisno od radnog iskustva kandidata
  • Obezbeđena oprema za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj, obrok i prevoz od mesta stanovanja do mesta rada o trošku poslodavca
  • Isplata na vreme
  • Probni rad u Hrvatskoj

Kandidati koji ispunjavaju uslove da dostave: CV sa radnim iskustvom dostaviti na viber:

064/1260055

ili na e-majl:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

informacije se mogu dobiti na kontakt tlefone:

011/2683-486

064/1260055

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Zidari m/ž   2

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola