Mesto rada: Beograd

Opis poslova:

  • Zidanje - slaganje opeka, kamenih blokova ili blokova od nekog drugog materijala
  • Postavljanje kanalizacije, hidroizolacije, okvira za prozore i vrata i sl.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • SSS
  • Radno iskustvo na istim poslovima

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na neodređeno vreme
  • Početna zarada od 500 dinara/sat
  • Radno vreme: radnim danima 9 sati, subota po dogovoru
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Za kandidate koji nisu iz Beograda poslodavac može obezbediti smeštaj
  • Obezbeđena mesečna autobuska karta

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

064/1260055

011/2683486

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Zidar   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola