Mesto rada: Slovenija I Nemačka (Slovenija detašman Nemačka)

    Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

    • Obavezno radno iskustvo sa argonskim zavarivanjem minimum dve godine
    • Postpak zavarivanja TIG, WIG, RTG
    • Spremnost na učenje i napredovanje
    • Rad u skladu sa vremenskim normama koje firma dobija od krajnjeg kupca
    • Poželjno znanje nemačkog jezika
    • III stepen stručne spreme- bravar, zavarivač
    • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

    Opis poslova:

    Poslodavac obezbeđuje:

    • Ugovor o radu na određeno vreme (godinu dana) sa tendencijom stalnog zaposlenja
    • Puno radno vreme
    • Obezbeđena oprema za rad
    • Bezbednost I zdravlje na radu
    • Obezbeđen smeštaj I prevoz od mesta stanovanja do mesta rada o trošku poslodavca
    • Lekarski pregled kandidata
    • Poslodavac radi izradu radnih papira za kandidate koji nemaju Eu pasoš- o trošku poslodavac
    • Mogućnost rada 4 sedmice I 1 sedmica odlazak kući
    • Odlazaka na rad u Nemačku na osnovu detašmana A1 formulara
    • Stimulativna zarada od 10 do 14 evra po satu u zavisnosti od radnog iskustva

    Usluge agencije su besplatne za kandidate.

    Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

    hr@partners-orka.co.rs

    Kontakt telefon za bliže informacije:

    064 126 00 55 (viber)

    Napomena:

    Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

    Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

    Gradovi
    Slovenija - Svi gradovi

    Pozicije posla

    Zavarivač TIG, WIG,RTG   1

    Kategorije
    • Tehničke usluge i održavanje
    Obrazovanje
    • Srednja škola