Potreban broj izvršilaca: 2

Lokacija rada: Zemun

Opis posla:

  • Rad na putničkim i kombi vozilima
  • Montaža guma, balansiranje, krpljenje guma, odražavanje mašina i prostora

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Visoko kotirajuća zarada srazmerna radnom iskustvu i stručnosti + bonusi, stimulansi
  • Obezbeđen smeštaj za kandidate koji nisu iz Beograda
  • Radno vreme od 8h
  • Rad u 1 i 2 smeni, mogućnost izbora

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • SSS minimum treći stepen
  • Minimalno radno iskustvo od jedne godine
  • Ozbiljni kandidati koji su spremni za rad na duže

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

na broj telefona

011/2683486

+381 64 12 600 55

(tel / viber)

Ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Vulkanizer u servisu (m/ž)   2

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 8 dana