Mesto rada: Pančevo

Opis posla:

  • Transport tereta u domaćem i međunarodnom saobraćaju
  • Manipulisanje kipera, šlepera i kamiona sa ceradom
  • Preuzimanje prevozne dokumentacije
  • Priprema vozila
  • Izveštavanje o prevozu

Mesto rada: Relacija Slovačka – Nemačka - Slovačka

Slovačka – Španija - Slovačka

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola E kategorije
  • Godinu dana iskustva u domaćem i međunarodnom saobraćaju
  • Cod 95
  • EU DOKUMENTI
  • SLOVAČKI POBIT

Firma obezbeđuje:

  • Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa
  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Stimulativna zarada u zavisnosti od iskustva
  • Prijavljeni radni odnos-Ugovo o radur; Socijalno i zdravstveno osiguranje;
  • Mesečna zarada od 1700 evra i više;
  • Poštovanje Zakona o radnom vremenu i odmoru vozača;
  • Mogućnost rada 4 nedelje jedna slobodna
  • Isti status radnika zemlje zaposlenja
  • Poslodavac obezbeđuje bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled, opremu;

Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: CV (ime, prezime, broj telefona, mail i radno iskustvo) i kopiju vozačke.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: ponudaposlova@partners-orka.co.rs ili poslati poruku na Viber +381 60 329 99 34

Gradovi
Slovačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozači E kategorije u međunarodnom saobraćaju m/ž   1

Kategorije
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola