Relacije:

  • Slovačka > Francuska (Cerada )
  • Francuska > Slovačka
  • Slovačka >Španija (Frigo )
  • Španija > Slovačka

OPIS POSLA:

  • Transport tereta u međunarodnom saobraćaju
  • Manipulisanje šlepera
  • Preuzimanje prevozne dokumentacije
  • Priprema vozila
  • Izveštavanje o prevozu
  • USLOVI: Srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola E kategorije
  • Godinu dana iskustva u međunarodnom saobraćaju
  • Cod 95
  • EU dokumenta ili Slovački pobit

FIRMA OBEZBEĐUJE:

  • Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa
  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Stimulativna zarada u zavisnosti od iskustva
  • Prijavljeni radni odnos-Ugovo o radur;
  • Socijalno i zdravstveno osiguranje;
  • Mesečna zarada od 1600 do 1800 evra ;
  • Poštovanje Zakona o radnom vremenu i odmoru vozača;
  • Mogućnost rada 4 nedelje jedna slobodna
  • Isti status radnika zemlje zaposlenja

Poslodavac obezbeđuje bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled, opremu;

* Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: CV (ime, prezime, broj telefona, mail i radno iskustvo) i kopiju vozačke.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs ili poslati poruku na Viber + 381 60 111 29 35

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

Agenciske usluge su besplatne za kandidate

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozači E kategorije   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola