Više izvršilaca

Mesto rada: Pfaffenhofen, Nemačka

Opis posla:

  • Dobra koordinacija i orijentacija u prostoru
  • Pažljivost
  • Visok nivo odgovornosti i koncentracije

Uslovi:

  • Obavezni EU dokumenti (lična karta ili pasoš)
  • Radno iskustvo je neophodno
  • Neophodno osnovno znanje engleskog ili nemačkog jezika
  • Vozačka B kategorije (aktivan vozač)

Nudi se:

  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Mesečna zarada od1700e (neto)– osam sati rada dnevno
  • Radna uniforma
  • Radno vreme od ponedeljka do petka ili od utorka do nedelje
  • Jedan do dva slobodna dana u toku radne nedelje
  • Obezbeđen smeštaj
  • Probni period od 6 meseci
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost na radu i lekarski pregled
  • Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

060 33 13 666

Adresa:

Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa- oglasa

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Vozači B kategorije – dostavljači (Nemačka – EU dokumenta)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola