Opis poslova:

  • Vozač teretnog vozila (šlepera) u međunarodnom prometu

Uslovi za kandidate:

  • Vozačka dozvola E kategorije
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva vožnje šlepera u međunarodnom transportu
  • Poželjan je ADR ispit

Poslodavac obezbeđuje:

  • Stabilno radno mesto
  • Ugovor o radu na godinu dana sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Probna vožnja se obavlja u Sloveniji
  • Lekarski pregled
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Oprema za rad
  • Odlična i redovna zarada (dnevnica od 70 do 80 eura)
  • Mogućnost plaćanja po pređenom km- dogovor sa poslodavcem
  • Obezbeđeni papiri za rad u Evropi
  • Pomoć prilikom polaganja koda 95- ukoliko ga kandidat ne poseduje
  • Rad na osnovu zakonske regulative- taho kartica
  • Plaćen godišnji odmor, regres

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kontakt telefon za bliže informacije:

064/126 00 55

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Vozač teretnog vozila (šlepera –E kategorija)   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola