Mesto rada: Hrvatska I zemlje EU (Italija, Češka, Rumunjska, Mađarska)

Uslovi:

  • Vozač teretnog vozila s prikolicom za prevoz živih životinja
  • Ili iskustvo u prevozu teretnih vozila
  • Bilo bi poželjno iskustvo prijevoza živih životinja (TIP2)

Zaduženja:

  • Prijevoz živih životinja u unutrašnjem i inostranom prevozu na teritoriji zemalja EU (Italija, Češka, Rumunjska, Mađarska)

Profil kandidata kojeg tražimo:

  • Samostalan i rad u timu
  • Odgovornost u realizaciji zadataka
  • Posvećenost i preciznost u radu

Nudimo:

  • Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Stalan posao
  • Obračun satnice, isplata jednom mesečno na račun + dodatak za prehranu 750kn/mesečno (oko 12000,00)
  • U našoj organizaciji na jednoj od farmi, soba ,sanitarni čvor, kuhinja ili po dogovoru
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost i zdravlje na radnom mestu
  • Izrada radne dozvole i vize
  • Penziono, zdrvstveno, socijalno osiguranje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili pozvati na broj telefona:

+ 381 64 126 00 55

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

Agenciske usluge su besplatne za kandidate.

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Vozač E kategorije - kamion   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola