Zemlja rada: Republika Slovenija

Mesto rada: Koper LUKA

Sa radom bi se počelo početkom marta meseca.

Opis posla:

  • Odvoženje automobila sa broda na parking u okviru luke, i sa parkinga na brod,
  • Transport vozila u okviru lučkog prostora;
  • Odvoženje automobila na vagone auto voza;

Nudi se:

  • Neto satnica: 4.50 EUR/h
  • Prekovremeni rad plaćen 25% više
  • Noćni rad plaćen 25% više
  • Rad nedeljom i praznikom plaćen 50% više
  • Maksimalni mesčni fond radnih sati: 220
  • Akontacija svakih 7 dana – 50 EUR
  • Besplatan smeštaj
  • Novac za ishranu – 4EUR/dnevno

Uslovi za kandidate:

  • Pasoš neke od država članica Evropske unije ili slovački pobit.
  • Važeća vozačka dozvola B kategorije.
  • Potvrda o neosuđivanosti (dobija se u mesno nadležnom sudu mesta prebivališta)

Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove konkursa, svoje radne biografije, sa skeniranom prvom stranom EU pasoša i vozačke dozvole mogu dostaviti na e-mail adresu zaposlenje@partners-orka.co.rs ili ih doneti lično u prostorije agencije Partners & Orka, Durmitorska 14, Savski Venac, Beograd.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na brojefe telefona: 064/1260055 (viber), 011/2683486 i 011/3611-254.

Kandidati koji svoju dokumentaciju dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi lični podaci mogu koristiti u svrhu regrutacije i selekcije kandidata, a u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju zaposlenje.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozač B kategorije EU pasoš/slovački pobit   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola