Lokacija rada: Beograd i okolina

Opis posla:

  • Isporuka bele tehnike, saradnja sa kompanijama (Gigatron, Gorenje, Roda, Mercator i Tehnomanija)
  • Odgovoran za otpremanje i dopremanje robe prema specifikaciji potreba
  • Odgovoran za vozilo i vođenje evidencije o potrebnim servisima

Profil kandidata:

  • Odgovoran, savestan vozač koji poštuje pravila i zakon o saobraćaju
  • Jak fizički i mentalno da izdrži pritisak posla i kratke rokove
  • Smiren i staložen

Uslovi rada:

  • SSS
  • Posedovanje vozačke dozvola B kategorije - aktivan vozač

Nudi se:

  • Zarada srazmerna radnom iskustvu
  • Radno vreme samo prva smena od 08:30h do 16:30h
  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji konkurišu svoje prijave (CV) mogu slati na email:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

+381603299934

+381112683486

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač B kategorije - dostavljač bele tehnike   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola