Potreban je veći broj izvršilaca posla.

Mesto rada : Slovenija detašman Nemačka, gradovi: Minhen i Luhan

Opis posla :

  • Izvođenje radova na stambenim, poslovnim i industrijskim objektima
  • Ugradnja instalacija, popravka i saniranje instalacija
  • Polaganje vodovodnih i odvodnih cevi
  • Saniranje i popravka prsnuća cevi, zamena ventila nadzor vodovodnih uređaja
  • Održavanje čistoće radnog mesta I radnog okruženja
  • Poštovanje propisa o kvalitetu I pridržavanje mera o bezbednosti I zdravlju na radu

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo 1godina do 2 godine minimum
  • SSS treći stepen stručne spreme
  • Mašinska ili tehnička srednja škola
  • Poželjno posedovanje EU dokumentacije ili slovenačke radne dozvole ili sa srpskim papirima

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme od 1 godine sa mogućnošću produžetka
  • Puno radno vreme
  • Stimulativna početna zarada 6€ po satu pa na vise u zavisnosti od radnog iskustva
  • Obezbeđuje opremu za rad
  • Bezbednost I zdravlje na radu
  • Obezbeđen prevoz I jedan obrok
  • Smeštaj se odbija od zarade, 150€ je soba za dve osobe
  • Poslodavac obezbeđuje radnu vizu za kandidate koji ne poseduju EU papire

Svoju radnu biografiju mozete poslati na e-mail adresu

office@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za blize informacije

064 126 0055 tel ili viber

011 2683486

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Vodoinstalateri   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola