Mesto rada: Sisak, Petrinja

Uslovi:

  • SSS – veterinarski tehničar
  • Bilo bi poželjno poznavanje rada u struci ili prethodno iskustvo rada na farmi ili sa velikim živoitnjama (junad, telad, krave)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na timski rad

Zaduženja:

  • Rad na fami tovne junadi
  • Lečenje junadi pod nadzorom veterinara
  • Pomoć pri utovaru stoke
  • Kontrola hranjena stoke

Nudimo:

  • Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Stalan posao
  • Smještaj na farmi u administrativnoj zgradi, jednokrevetne sobe, ormar, zajednička upotreba kuhinje (šporet, frižider, sto, kauč, tv).Smeštaj je osiguran i ne plaća se.
  • Obračun satnice, isplata jedno mesečno na račun + dodatak za prehranu 750kn/mesečno (okvirno 12 000,00)
  • Ugovor o radu
  • Penziono, socijalno, zdravstveno osiguranje
  • Bezbednost i zdravlje na radnom mestu
  • Izrada radne dozvole i vize

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili pozvati na broj telefona:

+ 381 64 126 00 55

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

Agenciske usluge su besplatne za kandidate.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Veterinarski tehničar (m/ž)   1

Kategorije
  • Veterina
Obrazovanje
  • Srednja škola