Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Čuvanje, nega i sprovođenje plana rada sa decom
  • Svakodnevna priprema i realizacija integrisanih aktivnosti
  • Briga o fizičkom, psihičkom, socijalno-emocionalnom, spoznajnom razvoju deteta

Uslovi:

  • VSS pedagoško usmerenje
  • Obavezno radno iskustvo od 1-2 godine na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje vođenja dnevnika
  • Blag, nežan, podržavajući odnos prema deci

Firma obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Stimaulativna zarada od 50 000 dinara
  • Radno vreme od 8h
  • Mogućnost napredovnja
  • Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon:

060 33 13 666

Možete nas posetiti na adresi:

Durmitorska 14, Beograd

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vaspitač (m/ž)   2

Kategorije
  • Pedagogija i briga o deci
Obrazovanje
  • Fakultet