Mesto rada: Beograd

Sedište: Beograd

Opis posla:

  • izrada, montaža i podizanje drvene konstrukcije na gradilištu

Uslovi rada:

  • Minimum od dve do tri godine iskustva na istim poslovima
  • Vredan, odgovoran
  • Neophodna je samostalnost u radu

Zaposlenima nudimo:

  • Ugovor o radu
  • Odlični uslovi rada, bezbednost i zdravlje na radu
  • Odlična cena rada: 30- 65 EURA dnevno, u zavisnosti od stručnosti lica
  • opremu za rad

Za prijavu i dodatne informacije nazvati na br: 060 66 888 905

Ili svoju biografiju poslati na mail: poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Odgovarajući kandidati biće u direktnom kontaktu sa poslodavcem.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

Oglas je aktivan 30 dana od dana postavke.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tesar   10

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola