Lokacija rada: Beograd

  • Opis posla:
  • Instalacija antenskog sistema na osnovu projektne dokumentacije i zadataka koji se dobijaju od inženjera za implementaciju
  • Verifikacija antenskog sistema korišćenjem za to predviđenih uređaja/instrumenata
  • Servisiranje antenskog sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova
  • Opravka i/ili zamena postojećih antenskih sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova

Uslovi rada:

  • Srednja tehnička škola, minimum III stepen
  • Spremnost za rad na terenu
  • Položen vozački ispit, B kategorija, aktivan vozač
  • Spremnost za rad na visini

Nudi se:

  • Prijava radnog odnosa
  • Radno vreme 8 časova od 09-17h
  • Zarada zavisna od učinka (od 40.000-80.000rsd)

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 32 999 34

011 26 83 486

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tehničar monter za rad na visini (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Građevina i geodezija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola