Mesto rada: Satrup, Nemačka

Opis posla:

  • Rad na mašinama za preradu mesa
  • Održavanje čistoće radnog mesta i radnog okruženja
  • Poštovanje propisa o kvalitetu i pridržavanje mera o bezbednosti i zdravlјu na radu
  • Precizno i odgovorno obavljanje svih zadataka u predviđenom roku

Uslovi rada:

  • Obavezan status studenta
  • Mogu konkurisati studenti svih akademskih usmerenja
  • Popunjen CV obrazac (obezbeđen od strane agencije)
  • Overen obrazac na fakultetu (obrazac obezbeđen od strane agencije)
  • Radno iskustvo nije bitno
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Prednost imaju studenti sa znanjem nemačkog jezika
  • Obavezno posedovanje važećeg pasoša
  • Obavezno posedovanje negativnog rezultata covid testa

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu u trajanju od 90 dana (28.09.-25.12.)
  • Zarada od 10,15 eur po satu (neto)
  • Bonusi u iznosu od 25% za prekovremeni rad
  • Radno vreme u dve smene (06:00-15:00 i 15:00-00:00)
  • Izrada viza i radnih dozvola
  • Organizovan prevoz
  • Putno i zdravstveno osiguranje o trošku kandidata
  • Obezbeđen smeštaj od strane kompanije (13 eur dnevno)
  • Cena smeštaja se odbija od mesečne zarade radnika
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Obezbeđena oprema i pribor za rad

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju prijavu na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Za vise informacija, kandidati nam se mogu obratiti putem telefona:

+381 60 33 13 666 (viber/telefon)

+381 11 26 83 486

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Studenti za rad u industriji mesa (Nemačka – sezonski rad) m/ž   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola