Opis posla:

  • Montaža i sklapanje polica i promo opreme.

Uslovi rada:

  • SSS

Radno iskustvo:

  • Poželjno, ali nije od presudnog značaja.

Profil kandidata

  • Odgovoran
  • Vredan
  • Profesionalan radnik

Poslodavac nudi:

  • Redovnu platu od 50.000 do 80.000 dinara u zavisnosti od iskustva kandidata.
  • Ugovor o radu
  • Radno vreme od 08 do 16h, od ponedeljka do petka.

Napomena

Bliže informacije i prijave putem sms poruke ili pozivom na broj:

+381600996243

+38163336358

Prijave slati na mail:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

ili na:

office@medan.rs

Kandidati koji nemaju CV, mogu aplicirati popunjavanjem formulara na našoj stranici

Partners&Orka – CV Online Upitnik | Partners & Orka (partners-orka.co.rs)

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

Oglas traje 30 dana od datuma postavke.

Gradovi
Nova Pazova

Pozicije posla

Stolar/monter u proizvodnji   5

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 18 dana