Opis posla:

  • Montaža drvenih elemenata na luksuznim brodovima i jahtama
  • Sprovođenje radnih postupaka za stolare i montere i drugih radova i zadataka u skladu sa uputstvom za rad
  • Rad sa ručnim alatima

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno posedovanje EU papira (lična karta ili pasoš)
  • Radno iskustvo u poslovima montiranja drvenih elemenata – prednost
  • Engleski jezik – osnovno znanje
  • Nemački jezik – prednost
  • Uverenje o neosuđivanosti
  • Preciznost i odgovornost
  • Spremnost na učenje

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zaradu od 10 evra po satu
  • Ugovor o radu na minimum 3 meseca sa tendencijom produženja
  • Mogućnost povratka kući na par dana posle 60 dana
  • Smeštaj
  • Lekarski pregled
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs Kontakt telefoni za bliže informacije 064/ 126 00 55 ; 011/ 2683 486 Internet stranica : http://partners-orka.co.rs/

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka. Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Stolar - monter drvenih elemenata   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola