Mesto rada: Lastovo, Hrvatska

Opis poslova:

  • Održavanje higijene soba hotela

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo minimum 6 meseci do godinu dana,na poslovima sobarice/ sobara
  • SSS

Poslodavac o svom trošku obezbeđuje:

  • Neto zaradu od 700 EUR
  • Izrada radne dozvole o trošku poslodavca
  • Putni troškovi dolaska i povratka (autobus Beograd - Split i
  • trajekt Split - Lastovo )
  • Ugovor o radu određeno
  • Smeštaj i hrana
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Oprema za rad

Kandidati koji su zainteresovani i koji ispunjavaju navedene kriterijume mogu se prijaviti slanjem CV putem elektronske pošte:

E-mail za slanje prijave:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prodeledjivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu.

Oglas je aktuelan do popune.

Za sve informacije i prijave možete kontaktirati na tel. 060 668 89 05

Usluge agencije za besplatne za kandidate koji potražuju zaposlenje.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Sobarica (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola