Mesto rada: Petrovac I Ulcinj / Crna Gora

Opis posla:

  • Sprema i čisti gostinjske sobe i javne prostorije, brine o urednosti, čistoći i higijeni hotela u skladu s pravilima struke i utvrđenim standardima
  • Profesionalan odnos prema gostima čime doprinosi pružanju visoke kvalitete usluge
  • Redovna opskrba potrošnog materijala u gostinjskim sobama i javnim prostorijama te pravilno korištenje sanitarnog i potrošnog materijala
  • Prijavljuje tehničke kvarove i eventualne štete počinjene u sobama

Opšti uslovi rada su:

  • SSS, minimum 3 stepen stručne spreme
  • Kandidat da nije osuđivan niti pod istragom
  • da poseduje radno iskustvo na istim poslovima za koje konkuriše
  • da je spremeno za timski rad, komunikativnost, organizovanost u radu, spremno za smenski rad, kolegijalnost

Poslodavac obezbeđuje o svom trošku:

  • Smeštaj, minimum 2 obroka dnevno
  • izradu radnih dozvola i viza
  • obezbedjuje opremu za rad, lekarski pregled
  • bezbednost i zdravlje na radu
  • redovnost zarade, uplata na račun
  • Mesečna osnovna NETO zarada za 40h iznosi od 430 do 500evra
  • Plaćen prekovremeni rad
  • isti radni status gradjana zemlje rada

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prodeledjivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

E-mail adresa na koju kandidati mogu da prosleđuju prijave CV sa fotografijom je zaposlenje@partners-orka.co.rs

Za bliže informacije se mogu dobit na kontakt telefona +381641260055 vber/whatsapp u peridu od 9-16h svakog radnog dana.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Usluga agencije je besplatna za kandidate koji potražuju zaposlenje.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Sobarica (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola