Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Rad na terenu
  • Isporuka, montaža, instalacija,puštanje aparata u rad
  • Servisiranje ultrazvučnih aparatauključujući isporuku i zamenu(instalaciju) rezervnih delova
  • Obuka i tehnička edukacija korisnika zarukovanje i preventivno održavanjeopreme
  • Rad u kancelariji
  • Komunikacija sa relevantnimslužbama ino- proizvođača
  • Praćenje tehničke i drugerelevantne stručne literature
  • Komunikacija sa korisnicima
  • Popunjavanje i obrada dokumentacijeservisa (npr. radni nalozi, izveštaji oizvršenim instalacijama) i njeno adekvatnoi sistematično arhiviranje

Uslovi:

  •  VI ili VII stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na istim ilisličnim poslovima servisiranja medicinskeili IT opreme
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru
  • Samostalnost i odgovornost u radu (praćenjei izvršavanje servisnih procesa od početne dozavršne faze)

Nudimo vam:

  • Zaposlenje je na neodređeno vreme, uz probni rad za koji bi bio zaključen ugovor
  • Permanentno stručno usavršavanje kroz obuke u centrima ino-proizvođača
  • Alat i drugu opremu koju je propisao proizvodjac za servisiranje predmetne opreme
  • Servisna uputstva i druge vrste podrske neophodne za servisiranje predmetne opreme
  • Mobilni telefon, laptop, službeno vozilo
  • Plata po dogovoru
  • Radno vreme u zakonskim okvirima

Prijave slati na mejl:

office@mdimaging.rs

Kontakt telefon :

011 34 49 646

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Serviser za medicinsku opremu   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Fakultet