Opis posla:

  • Rad na terenu
  • Isporuka, montaža, instalacija, puštanje aparata u rad
  • Servisiranje ultrazvučnih aparata uključujući isporuku i zamenu (instalaciju) rezervnih delova
  • Obuka i tehnička edukacija korisnika za rukovanje i preventivno održavanje opreme
  • Rad u kancelariji
  • Komunikacija sa relevantnim službama ino- proizvođača
  • Praćenje tehničke i druge relevantne stručne literature
  • Komunikacija sa korisnicima
  • Popunjavanje i obrada dokumentacije servisa (npr. radni nalozi, izveštaji o izvršenim instalacijama) i njeno adekvatno i sistematično arhiviranje

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima servisiranja medicinske ili IT opreme
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru
  • Samostalnost i odgovornost u radu (praćenje i izvršavanje servisnih procesa od početne do završne faze)

Nudimo vam:

  • Zaposlenje je na neodređeno vreme, uz probni rad za koji bi bio zaključen ugovor
  • Permanentno stručno usavršavanje kroz obuke u centrima ino-proizvođača
  • Alat i drugu opremu koju je propisao proizvodjac za servisiranje predmetne opreme
  • Servisna uputstva i druge vrste podrske neophodne za servisiranje predmetne opreme
  • Mobilni telefon, laptop, službeno vozilo
  • Plata po dogovoru
  • Radno vreme u zakonskim okvirima

Prijave slati na mejl :

poslovi@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon :

011 30 88 500

Napomena:

  • Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu
  • koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Serviser za medicinsku opremu   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Viša škola

do isteka 13 dana