Mesto rada: Beogard

Zaduženja:

  • Instalacija i servis industrijske opreme za obeležavanje proizvoda u servisu i na terenu
  • Tehnička podrška korisnicima putem telefona i e-maila
  • Podrška prodaji pri prezentaciji opreme
  • Popunjavanje servisne dokumentacije kroz informacioni sistem
  • Asistiranje u drugim poslovnim aktivnostima

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Srednja ili viša elektrotehnička škola (smer automatika, elektronika, mehatronika)
  • Poželjno radno iskustvo u industriji
  • Rad na računaru (minimum MS Office paket)
  • Sposobnost rada u timu, fleksibilnost i proaktivnost
  • Tačnost, preciznost, smirenost i spretnost
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola (B kategorija), aktivan vozač
  • Važeći pasoš

Nudi se:

  • Prilika da budete deo dinamičnog i kreativnog okruženja
  • Profesionalna obuka i stručno usavršavanje u zemlji i inostranstvu
  • Redovna i stimulativna zarada

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: zaposlenje@partnes-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije: 061/2505165

011/2683486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Serviser-elektrotehničar industrijske opreme   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola