Mesto rada: Slovenija, Ljubljana

Opis posla:

  • Rad na razvoju i dizajnu interfejsa bez papira
  • Rad na Microsoft platformi
  • Programiranje interaktivnosti sajtova
  • Učešće u razvoju naprednih i inovativnih informacionih rešenja

Uslovi:

  • VI, VII stepen stručne spreme
  • Prednost imaju kandidati koji poseduju EU pasoš ili ličnu kartu
  • Višegodišnje radno iskustvo
  • Dugogodišnje iskustvo u programiranju JavaScript-a

Profil kandidata:

  • Spremnost za učenje i timski rad
  • Pouzdanost, profesionalnost i proaktivnost
  • Preciznost i inovativnost

Obezbeđuje se:

  • Ugovor o probnom radu od 6 meseci sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Rad u stručnom i dinamičnom timu
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • Posao na duži vremenski period
  • Stimulativna zarada do 2000 evra zavisno od stručnosti kandidata
  • Jednak radni tretman radnika zemlje rada
  • Fleksibilno radno vreme u kancelarijskim prostorijama firme
  • Smeštaj, izrada radnih papira i viza, bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na engleskom jeziku na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Za vise informacija, kanidati nam se mogu obratiti putem telefona:

060 33 13 666

060 32 999 34

ili doći na adresu:

Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Senior front-end developer/Arhitekta informacionih sistema   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Fakultet