Mesto rada: Beograd i okolina

Opis posla:

  • Obavljanje poslova vezanih za izvođenje radova u okviru niskogradnje
  • Organizovanje rada i rukovođenja realizacije izgradnje na gradilištu
  • Samostalno vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige
  • Trebovanje materijala i kontrola utroška materijala
  • Kontrolisanje kvaliteta izvršenih radova
  • Neposredan kontakt sa investitorima i nadzornim organima

Uslovi:

  • IV – VII stepen stručne spreme – diplomirani građevinski inženjer
  • Poznavanje rada u MS Office paketu
  • Minimalno radno iskustvo od 2 godine
  • Aktivni vozač (B kategorija)
  • Izražene organizacione sposobnosti

Firma obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Svi benefiti iz radnog odnosa
  • Mesečnu početnu zarado od 80 000 dinara
  • Redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada
  • Radno vreme od 7 do 17h
  • Pozitivno radno okruženje
  • Mogućnost profesionalnog razvoja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

060 33 13 666

011 26 83 486

Možete nas posetiti na adresi:

Durmitorska 14, Beograd

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Šef gradilišta u niskogradnji m/ž   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola