Beograd i okolina

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo u prodaji ili sa radom obrazovnih institucija
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Poželjno posedovanje sopstvenog vozila

Profil kandidata:

  • Izražene prodajne veštine
  • Želja za radom u dinamičnom okruženju
  • Savesnost pri obavljanju poslova
  • Ekstrovertnost, komunikativnost
  • Strpljivost, ljubaznost, proaktivnost
  • Orijentisanost ka postizanju rezultata
  • Visok stepen organizacionih sposobnosti

Opis posla:

  • Obilaženje obrazovnih ustanova
  • Uspostavljanje kontakta sa prosvetnim radnicima
  • Promovisanje izdanja na zadatom području
  • Briga o postojećoj mreži korisnika i proširivanje iste
  • Realizacija i organizacija promotivnih aktivnosti
  • Redovno izveštavanje o ostvarenim rezultatima rada

Nudimo Vam:

  • Rad u prijatnom i dinamičnom timu
  • Redovan zarada i stimulativni paket nagrađivanja
  • Određen stepen autonomije u radu
  • Korišćenje službenog telefona i/ili vozila
  • Plaćeni troškovi ukoliko radnik koristi svoje vozilo

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 32 999 34

060 33 13 666

ili na adresi:

Durmitorska 14, Beograd

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Saradnik za marketinške aktivnosti (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola