Opis posla:

  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge gostima, a po instrukcijama menadžera restorana
  • Pripremanje i izdavanje pića, pravljenje koktela, dekoracije
  • Održavanje higijene radnog prostora

Uslovi rada:

  • Srednja stručna sprema-VSS  prednost ugostiteljskog smera
  • Radno iskustvo najmanje -3-godine na poslovima šanker

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sezonski rad(april-septembar)
  • Opremu za rad
  • Smeštaj i ishranu 3 obroka
  • Bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled
  • Zaradu srazmernu radnom iskustvu i stručnosti

Kandidati koji žele ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove za rad svoje prijave – CV sa fotografijom mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd ili proslediti putem elektronske pošte.

E-mail adesa na koju se prosleđuju prijave je:

hr@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleledjivanje kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 011/3611254 ili 064/1260055 (viber) u periodu od 9-16h, svakog radnog dana.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Šanker (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola