Mesto rada: Blok 44, Novi Beograd

Opis poslova:

  • Priprema mesa I uslužno pečenje pri mesari

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo minimum godinu dana

Nudi se:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja posle dva meseca
  • Početna zarada 45.000rsd
  • Radno vreme od 07-15h
  • Jedan slobodan dan - ponedeljak
  • Obezbeđena obuka

Napomena:

  • Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije: Duško Janković 064/1194995

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Roštiljdžija pri mesari   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola